Ομιλία σε γονείς και εκπαιδευτικούς από το Κέντρο Πρόληψης «ΠΡΟΣΒΑΣΗ»

18 Μαΐου 2022

Την Τετάρτη 18 Απριλίου 5:00– 7:00 το απόγευμα, το Κέντρο Πρόληψης « Πρόσβαση Ημαθίας », ύστερα από πρόσκληση της Δ/ντριας του σχολείου,  Δαρδακούλη Κωνσταντίνας  σε συνεργασία με  το Δ. Σ του Συλλόγου Γονέων και κηδεμόνων πραγματοποίησε ομιλία στους γονείς και εκπαιδευτικούς του Σχολείου  με θέμα:

«Συνεργασία σχολείου και οικογένειας»

Ομιλήτρια  ήταν η Κοινωνιολόγος, Επιστημονικό Στέλεχος του Κέντρου Πρόληψης  «Πρόσβαση», κα Γεωργού Σοφία.

Οι γονείς που παρακολούθησαν την παρουσίαση- ομιλία και έθεσαν ερωτήματα και προβληματισμούς.

Η Δ/ντρια ευχαριστεί ιδιαίτερα για την άψογη συνεργασία και την άμεση ανταπόκριση του Κέντρου Πρόληψης « Πρόσβαση Ημαθίας », για την υπέροχη παρουσίαση του  θέματος καθώς και τους γονείς και τους εκπαιδευτικούς που συμμετείχαν.

Δημοσιεύθηκε στην Ανακοινώσεις, Εκδηλώσεις, Τα νέα μας και χαρακτηρίσθηκε , . Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.