Εκλογές Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

Ο Διευθυντής του Δημοτικού Σχολείου Ν.Νικομήδειας–Ν.&Π. Λυκογιάννης – Λαζοχωρίου – Ταγαροχωρίου καλεί τους Γονείς  & Κηδεμόνες των μαθητών του Δημοτικού Σχολείου, την Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2018 και ώρα 18:00, σε αίθουσα του Δημοτικού Σχολείου Ν. Λυκογιάννης,  για τη διαδικασία συγκρότησης Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και ανάδειξης Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Ν. Νικομήδειας – Ν. & Π. Λυκογιάννης – Λαζοχωρίου – Ταγαροχωρίου.

Στην παραπάνω διαδικασία μπορούν να συμμετάσχουν και οι δύο γονείς

Ν. Λυκογιάννη 19-01-2018                                                                                   Ο Διευθυντής του Σχολείου

Πληροφορίες: τηλέφωνο 2331042145                                                                    Καρακελίδης Θεόδωρος

Δημοσιεύθηκε στην Ανακοινώσεις, Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων, Τα νέα μας. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.